Професійний і якісний звук – запорука успішного вечора

Весільна підготовка таїть в собі величезну кількість кропіткої роботи – розсилка запрошень, вибір місця проведення банкету, складання меню, покупка нарядів, замовлення торта, і звичайно ж вибір музики і ведучого. Природно, молоді ніколи не замислювалися про те, як буде проходити музичний супровід їх торжества. Більшість пар, вірять ведучим заходу на слово і не приділяють належної уваги в підборі музики.

Погодьтеся, як прекрасно звучить виразна мова ведучого, коли при цьому фонова музика пестить слух гостям, а виступ артистів провокує появу мурашок на шкірі. Природно таких результатів можна досягти, тільки за допомогою професійної апаратури.

Найголовніша порада для молодих – не економте на звуці, адже частина майбутнього бюджету весілля, на оренду якісного звуку складе близько 3%.

Задумайтеся, Ви віддасте величезну кількість коштів на алкоголь і продукти, намагаючись заощадити на якісному звуковому супроводі банкету. А в результаті отримаєте церемонію, де постійно буде відключатися мікрофон і хрипіти музика, що нагадує про “шкільний останній дзвінок”. Зробіть менше замовлення на алкогольні напої або які-небудь страви, скористайтесь цією різницею для оренди професійного обладнання, яке зачарує Вас, а потім і Ваших гостей.

Оренда обладнання

Оренда звукової апаратури, стає популярною і затребуваною послугою в організації банкету. Замовлення необхідно оформити заздалегідь, щоб не залишитися без якісного звуку. Роблячи замовлення акустичного обладнання, підбирайте будь-яку комплектацію, для цього необхідно враховувати різні фактори – площу і конструкцію залу, кількість запрошених, тощо.

Пам’ятайте про те, що Вам необхідний повний комплект обладнання:

  • акустична система – включає в себе колонки, розмір і кількість слід підбирати згідно площі залу для банкету
  • сабвуфер, завдяки якому, звук стане значно вираженим як в закритому приміщенні, так і на відкритому майданчику
  • підсилювач, без нього можна й обійтися, якщо використовується мікшерний пульт, де вже вбудований підсилювач або активні колонки. Тому до оренди підсилювача, варто поставитися особливо
  • мікшер, такий пристрій необхідний для управління всім звуком
  • мікрофони, це невід’ємна частина орендованої апаратури. Кількість підбирається індивідуально, тут слід враховувати кількість гостей і музикантів.

Замовити звукову апаратуру:

Тут можете бути ви!

Особовий код 000

Якщо ви хочете бути популярним ведучим, організатором чи екпертом у сфері, в якій ви добре…

  • 3 роки назад
  • Львів
  • 370 Переглядів
Від 0