Живі скульптури

Кожне весільне свято повинне нести в собі нотки витонченості та розкоші. Адже подібний захід має вирвати нас із сірих будніх днів і знову змусити доторкнутися до дива створення нового осередку суспільства на світлому і теплому святі чистого кохання. Вам слід просто уявити, якою буде реакція ваших дорогих друзів і родичів, коли на весіллі почнуть прямо оживати різного роду бронзові і золоті статуї!

Невеликий екскурс в історію цієї вельми неординарної професії

Слід нагадати, що живі скульптури є давньою театральною традицією, яка дісталася до наших весільних банкетів прямо з Центральної Європи. Сьогодні, як і досить велику кількість століть тому, в багатьох європейських великих і столичних містах можна зустріти такі красиві і начебто не рухливі статуї. Як тільки яка-небудь людина до них наближається, щоб розглянути цей твір мистецтва трохи ближче, статуя різко оживає, що призводить звичайних громадян в невимовний захват. А тепер уявіть реакцію своїх запрошених родичів і друзів. Заради цим кільком кумедним миттєвостям варто найняти дослідну трупу спеціальних акторів, не пошкодувавши вашого весільного бюджету.

Хто за всім цим стоїть?

Найчастіше, ролі живих статуй виконують професійні актори, яких ще називають мімами. Вони використовують для своїх перевтілень спеціальну фарбу під бронзовий відтінок, яка наноситься на всю шкіру. Кожен такий актор на вашому весіллі буде дарувати можливість неймовірно гарних фотографій для ваших гостей. Різноманітність образів і епох.

На Вашому весіллі Ви можете побачити білих і золотих ангелів, пана і пані, лицарі, королева, та інші.

Живі скульптури у Львові:

Тут можете бути ви!

Якщо ви хочете бути популярним ведучим, організатором чи екпертом у сфері, в якій ви добре…

  • 3 роки назад
  • Львів
  • 331 Переглядів
Від 0