На будь-якому святі, чи то весілля, дитячий день народження, ювілей, в якості основної прикраси залу для торжества можна побачити різнокольорові повітряні кулі. Фахівці можуть створити з куль не тільки всілякі фігурки і букети, але й цілі композиції. Така прикраса не залишиться непоміченою і створить святковий настрій!

Наш майстер-клас з твістингу допоможе вам прикрасити приміщення нітрохи не гірше дизайнерів, створивши своїми руками дивовижні квіти з повітряних куль.

твістинг

Що таке твістинг?

Процес моделювання фігур з повітряних куль має свою назву – твістінг (від англійського «twist», що в перекладі означає «скручувати»). Любителів і професіоналів такого заняття часто навіть називають твіст-дизайнерами, адже їм під силу створити не тільки квіткові гірлянди і мультяшних персонажів – деякі з них експериментують навіть у виготовленні фантастичних нарядів і справжніх шедеврів.

твістинг

Освоїти ази і навчитися всім тонкощам твістингу може кожен бажаючий.

Замовити твістинг, або майстерклас з твістингу можна на нашому сайті, для цього зателефонуйте на номер 0978395651, або відправте запит через форму зворотного зв’язку.

[sc name=”kid”]