Є щось містичне в зануренні рук в теплий пісок. Пересипаючи піщинки, спостерігаючи за їх рухом, забуваєш про проблеми і образи. Малюючи на піску, відключаєшся від зовнішнього світу і занурюєшся в свій внутрішній світ дитинства і творчості, спокою і умиротворення. Не дивно, що так багато бажаючих навчитися техніці малювання піском або Сенд-арту. На піку популярності пісочні шоу, що збирають глядачів по всьому світу. Мультфільми, створені майстрами пісочної анімації, завойовують нагороди і премії світових кінофестивалів.

Мистецтво сенд-арт

По суті, пісочна анімація – це гра світла і тіні. На підсвіченому знизу столі під чуйними руками художників народжуються портрети і пейзажі, казкові сюжети і реалістичні картини. Художнім засобом для створення картин є звичайний пісок або інший сипкий матеріал. Весь процес фіксується фото – або відеокамерою.

 

Як створюються картини піском

Для створення ефемерних картин потрібен перш за все стіл, в якому освітлення йде знизу-вгору. Художники працюють, в основному, піском, але деякі використовують частинки металу, мелену каву, манну крупу. Освітлення може бути простим, наприклад, лампами денного світла або з використанням підсвічування різних тонів. В роботі також можуть використовуватися як однотонний, так і кольоровий пісок.

Для збереження робіт необхідна фото – або відеозйомка.

Замовити пісочну анімацію у Львові можна на нашому сайті

Замовити пісочну анімацію у Львові:

Тут можете бути ви!

Якщо ви хочете бути популярним ведучим, організатором чи екпертом у сфері, в якій ви добре…

  • 3 роки назад
  • Львів
  • 389 Переглядів
Від 0

Вас може зацікавити:

Аніматори

Аквагрим

Ходулісти

Бульбашкове шоу

Більше інформації, фото, відео та відгуки у наших соц. мережах: