Паперове шоу для дітей і дорослих – це шоу з білосніжним, зафольгованим або кольоровим папером, яке ми проводимо під запальні музичні ритми. Іноді його називають паперовою дискотекою. Запальне, драйвове шоу з білосніжним, срібним, золотим або різнобарвним папером виконується артистами в футуристичних костюмах, в руках у яких знаходяться вражаючі гармати для розстрілу паперу, воно не залишить байдужими ваших гостей!

Паперове шоу – це море білосніжних паперових смужок, тонни позитиву, буря емоцій, шторм адреналіну. Це програма, яку треба не дивитися, в ній треба брати участь, танцювати і веселитися. Діти обожнюють закидати один одного кошлатими паперовими грудками, перекидатися і закопуватися в паперовому сіні. Тепер в будь-який час року можна влаштувати собі справжнє білосніжне новорічне свято.

Срібне паперове шоу

Срібне паперове шоу – новий напрямок в шоу програмах з папером. Насправді, в срібному паперовому шоу зовсім немає паперу! Справа в тому, що в шоу використовуються невагомі смужки повітряної металізованої фольги, які не тільки ефектно виглядають, але і абсолютно безпечні, не викликають ніякої алергії у дітей. Смужки красиво злітають вгору і падають фонтанами на дітей.

Шурхіт срібною паперу нагадує шелест листя, діти обожнюють грати з ним і закопуватися в срібні замети. Якщо ви хочете створити неперевершену атмосферу розкоші і блиску, срібне паперове шоу – те, що вам треба!

Кольорове паперове шоу

Кольорове паперове шоу з рожевим папером – неповторний яскравий акцент вашого свята. Рожевий папір народжує тільки позитивні емоції і не викликає алергії у дітей і у дорослих.

Паперова дискотека – ідеальна вечірка для дітей

Паперова дискотека – ідеальне шоу для дітей, яке подарує божевільні емоції. Це паперова заметіль, запальна музика і танці одночасно. На нашій дискотеці з паперовими стрічками і серпантином не буває нудно. Паперову дискотеку краще один раз побачити, а ще краще, в ній взяти участь і відчути, як це чудово, коли навколо тебе носяться літаючі кокони і білосніжні вихори. На ній можна: танцювати, бігати, стрибати, гратися до нестями, закопуватися в паперові замети і закопувати інших. Тут дозволено абсолютно все! В кінці програми ведучі згрібають величезну паперову купу, в яку так люблять стрибати і падати діти. На нашому шоу літає не тільки папір, але і діти!

Замовити паперове шоу у Львові можна на нашому сайті

Замовити паперове шоу у Львові:

Тут можете бути ви!

Якщо ви хочете бути популярним ведучим, організатором чи екпертом у сфері, в якій ви добре…

  • 3 роки назад
  • Львів
  • 370 Переглядів
Від 0

Вас може зацікавити:

Фотограф

Ходулісти

Бульбашкове шоу

Більше інформації, фото, відео та відгуки у наших соц. мережах: