День Народження в науковому стилі? – це чудово! Наше шоу веселих наукових експериментів – це пересувна наукова лабораторія, фізичні і хімічні експерименти на святі для дітей і підлітків. Шоу було створено нами для самих допитливих дітей і, повірте, воно нікого не залишить байдужим. Веселий професор запросить глядачів у світ незвичайних перетворень і чудес, надавши можливість особисто відчути себе великим вченим! Навіть дорослі тут відчувають себе першовідкривачами в чарівному світі науки.

День народження, випускний, іменини, тематичний вечір або будь-яке інше дитяче свято заграє новими фарбами з науковим шоу від наших досвідчених аніматорів і пробудить у дітей потяг до нових знань!

Наукове шоу це:

  • Оригінальні та унікальні сценарії, написані спеціально для вашого свята
  • Широкий вибір шоу-програм
  • Справжні наукові досліди та експерименти
  • Оптимальне співвідношення ціни і якості
  • Професійні та чарівні ведучі

Наукове шоу на свято в Львові має, як пізнавальний, так і розважальний характер і припаде до смаку дітям від 5 до 88☺ років.

У будь-яку стандартну програму, при вашому бажанні, можна включити додаткові послуги (фото і відео зйомку, анімацію, солодку цукрову вату, тощо).

Основні види наукових шоу

Шоу з сухим льодом

Будь-кому припаде до смаку приголомшливе хімічне шоу з сухим льодом! Сухий лід перетворюється на дивовижну субстанцію в руках вченого. Опинитися в димовій завісі, спробувати сухий лід на смак, провести хімічний, але безпечний вибух, поекспериментувати з кольоровими колбами? Все це і багато іншого змінить ваше звичне ставлення до хімії та фізики.

Полімерні відкриття

На очах здивованих дітей наш професор виростить довжелезних, різнокольорових черв’яків, розмішає супер-слиз, перетворить його в улюбленого всіма лизуна і дасть можливість кожному присутньому взяти участь у цьому захоплюючому занятті особисто. Плоди своєї праці можна буде забрати з собою додому!

Божевільна газована вода

Божевільна газована вода відмінне доповнення до будь-якого свята! Смачний фонтан з газованої води підійде до будь-якого столу, підніме настрій, і пробудить апетит.

Єгипетська ніч

Хочете побачити, як абсолютно прозора рідина перетворюється в чорну, без яких би то не було видимих причин? Експеримент “єгипетська ніч” покаже вам як це відбувається насправді.

Стакан на голову

Кажуть, що у когось склянка наполовину порожня, а у когось наполовину повна. Наш стакан з рідиною володіє іншими властивостями – вода з нього не проливається, навіть якщо його перевернути над чиєюсь головою.

Замовити наукове шоу у Львові:

Тут можете бути ви!

Якщо ви хочете бути популярним ведучим, організатором чи екпертом у сфері, в якій ви добре…

  • 3 роки назад
  • Львів
  • 331 Переглядів
Від 0

Вас може зацікавити:

Аніматори

Конфеті дискотека

Аніматор Дзідзьо

Бульбашкове шоу

Більше інформації, фото, відео та відгуки у наших соц. мережах: