Кожна молода пара прагне вибрати свій оригінальний варіант проведення весілля.

Сучасним нареченим тісно в рамках традиційного трикутника: Палац одруження – фотосесія – ресторан. Замість кімнати Рагсу багато хто вибирає Весільні арки в парку, замість ресторану – старовинний особняк, середньовічний замок, музей або навіть дах. На щастя, у втіленні своїх ідей ви можете заручитися професійною допомогою кейтерингової компанії, якій під силу будь-яку задумку втілити в реальність.

Кейтеринг на весілля – затребувана послуга, з кожним роком набуває все більше шанувальників.

Виїзний кейтеринг на весілля дозволяє реалізувати навіть самі неординарні ідеї. Не важливо, чи організуєте Ви свято для вузького кола близьких або масштабне свято, святкуєте весілля в цьому палаццо або наметі на березі озера чи річки.

Виїзний кейтеринг на весілля: що входить в послугу?

Замовлення кейтерингу на весілля у Львові та області, має на увазі надання вишуканих страв і обслуговування на заході. У послугу входять наступні організаційні етапи.

  • Консультація. До ваших послуг значний вибір відкритих майданчиків і залів для весілля, а також різні формати організації харчування. Ми готові розповісти все про те, як наша компанія організовує кейтеринг, грунтуючись на ваших перевагах.
  • Обговорення варіантів меню і дегустація. Наші колеги запропонують вам різні варіанти меню. При бажанні ви можете самі взяти участь у створенні унікального меню, вибравши кращі страви європейської кухні. Дегустація дозволить вам бути впевненими у своєму виборі.
  • Декор місця проведення банкету. Будь-якій парі хотілося б бачити на своєму торжестві акуратну сервіровку, відповідну обраній тематиці і колірній гамі свята. Організація кейтерингу для весілля на природі має на увазі оренду столів і стільців, а також посуду. Не варто забувати і про зручну розсадку гостей.
  • Обслуговування та прибирання приміщення. Ввічливі, акуратні і тактовні офіціанти візьмуть на себе всі клопоти з накриття столів, подачі страв та алкоголю, а також прибирання приміщення.

Весільний кейтеринг у Львові:

Тут можете бути ви!

Якщо ви хочете бути популярним ведучим, організатором чи екпертом у сфері, в якій ви добре…

  • 3 роки назад
  • Львів
  • 331 Переглядів
Від 0