Аніматори на виїзд

Як гарно організувати дитяче свято? – ЗАМОВИТИ АНІМАТОРІВ! Хороший дитячий аніматор заміняє собою дитячу кімнату, лабіринти, басейн з кульками, батути, стрілялки, няню та багато іншого.  Навіть маму з татом!) – але ненадовго, щоб  бува батьки сильно не скучили за своїми дітьми)))

 

Дитяче день народження вдома, в садочку, школі чи вуличне свято де присутні діти – для наших аніматорів це НЕ ПРОБЛЕМА!

 

Якщо у вас ювілей, весілля чи корпоратив, де присутні діти – подаруйте трохи відпочинку своїм гостям, котрі прийшли з дітьми – ЗАМОВТЕ АНІМАТОРІВ!

 

Якщо  у вас відкриття, чи рекламна акція – створіть розваги для дітей – ЗАМОВТЕ АНІМАЦІЮ, чи дитячі шоу програми!

 
Дитяче свято
 

Якщо у вас випускний у садочку чи школі і після урочистої частини ви не знаєте, що робити з цим хаосом у обличчі 20-ти 30-ти 40-ка чи 50-ти випускників – замовте анімаційну програму!  Дозвольте АНІМАТОРАМ ОЧОЛИТИ цей хаос! … і, повірте, це уже половина успіху))))

 

Якщо ви хочете здивувати гостей чи урізноманітнити свято – ЗАМОВТЕ ШОУ ПРОГРАМИ!

 

БУЛЬБАШКОВЕ ШОУ, ПАПЕРОВЕ ШОУ, КОНФЕТІ ШОУ, ІЛЮЗІЯ ТА МІКРОМАГІЯ, КВЕСТИ, МАЙСТЕРКЛАСИ,  ДИТЯЧІ ВИСТАВИ, ЦИРКОВУ КЛОУНАДУ З ФОКУСАМИ, ДИСКО З ДЗІДЗЬО, ГРУ «ХВИЛИНА НА ПЕРЕМОГУ»

 
Дитяче свято
 

Якщо ви і ваші діти бачили вже багато чого і перспектива побачити знову одне і те саме вас не надихає – замовте СУПЕР АНІМАТОРА!

 

Нам під силу справитися з святом будь-якої складності. Аніматори вміють гарно розважити як малечу, так і дорослих відповідно до тематики Вашого свята.

 

У нас ви зможете ЗАМОВИТИ АНІМАТОРІВ у Львові та області з відповідною програмою у таких костюмах:

 

А також різноманітні ШОУ ПРОГРАМИ

 

Якщо у вас залишились питання щодо вашого свята (а вони точно є) – прочитайте статтю, де я намагаюсь відповісти на більшість питань пов’язаних з анімацією для дітей і організацією дитячих розваг. Виключно з власного досвіду. ЩО НАЙЧАСТІШЕ ПИТАЮТЬ, КОЛИ ЗАМОВЛЯЮТЬ АНІМАТОРІВ?

 
клоун
[sc name=”kid”]