Плануючи свято для своєї дитини, кожен з батьків хоче щоб цей урочистий день пройшов у веселощах та радості. Тому вибирає для свого улюбленого малюка щось незвичайне і таке, що запам’ятовується. А що найбільше люблять дітки, як не барвисті малюнки? Пропонуємо вашій увазі дитячий аквагрим. Малюючи на обличчі, аквагример перетворює діточок на справжніх казкових і фантастичних героїв!

Варто зауважити, що процес нанесення фарб для аквагриму на обличчя є безпечним. Ці фарби розробляються і виробляються з урахуванням особливостей шкіри, сертифіковані, нетоксичні, не викликають алергії і абсолютно нешкідливі для дитячого організму.

Аквагрим для дітей буде актуальний на:

  • дні народження і свята; постановочні вистави в дитячому садку або школі;

  • промо акції та розважальні заходи; нестандартні дитячі свята ( маскарад, костюмований бал та інше);

Наші художники бачать в кожній дитині індивідуальність і за допомогою нанесення дитячого аквагриму, буквально за кілька хвилин перевтілять вашу дитину в улюблений бажаний образ. Також при використанні послуги аквагрим, можна отримати оригінальні і незвичайні фото та відеоролики.

З допомогою аквагриму можна підтримати будь-яку тематику свята, ми намалюємо на обличчі вашого малюка малюнок або маску, який чудово доповнить святковий костюм, і не буде вибиватися із загальної концепції свята.

Наші фахівці вміють не тільки яскраво розфарбовувати обличчя дітлахів, але і знаходити підхід до кожної дитини, проводячи процес нанесення візерунків в ігровій формі.

Замовити аквагрим у Львові можна на нашому сайті

Замовити аквагрим у Львові:

Тут можете бути ви!

Якщо ви хочете бути популярним ведучим, організатором чи екпертом у сфері, в якій ви добре…

  • 3 роки назад
  • Львів
  • 360 Переглядів
Від 0

Вас може зацікавити:

Аніматори

Ростова лялька

Ходулісти

Бульбашкове шоу

Більше інформації, фото, відео та відгуки у наших соц. мережах: